Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5