Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 3.5