Titles you rated
GattacaRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 1.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0