Movies
Ratings
83
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Johnny English RebornRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0