Movies
Ratings
96
Knives OutRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Brave CitizenRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.5
RentRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Lights in the DuskRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Wanee & JunahRated ★ 4.5
M. ButterflyRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0