Series
Ratings
28
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
EveRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
LIFERated ★ 2.0
Sing AgainRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0