Titles you rated
Exterior NightRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5