Series
Ratings
14
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5