Series
Ratings
82
First LoveRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0