Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- TriggerRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Musical WilliamsRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5