Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- One NightRated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5