Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
LucyRated ★ 0.5
The Social NetworkRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 1.0
SpyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 0.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0