Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
LEGO Star Wars: Rebuild the GalaxyRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
The AcolyteRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 2.0