Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
The Dead Don t DieRated ★ 2.0
After YangRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
The Miracle WorkerRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Impy's WonderlandRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5