Series
Ratings
35- Doctor-X: Surgeon Michiko Daimon Season 7Rated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
My Dangerous WifeRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0