Series
Ratings
37
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0