Series
Ratings
24- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Word of HonorRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
It's a SinRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0