Titles you rated
Family SwitchRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
MummiesRated ★ 3.0