Series
Ratings
62
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5