Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0