Series
Ratings
20- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5