Movies
Ratings
132- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 0.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
LeeRated ★ 3.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0