Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5