Movies
Ratings
66
The Big ShortRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5