Series
Ratings
54- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5