Titles you rated
Police StoryRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.0
TaxiRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0