Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
CocoRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5