Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5- Wo De Yi Wan Mian BaoRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Romantic PrincessRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- Down With LoveRated ★ 2.5
Hana KimiRated ★ 3.0