Series
Ratings
21
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Unsolved CasesRated ★ 4.0
The Shapes of LoveRated ★ 3.0
Glass HeartRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
MamonoRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0