Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5