Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0