Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5- 주관식당Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
SennaRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Black KnightRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 0.5