Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
A Boy Called ChristmasRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.0
The FlashRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0