Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5