Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0