Movies
Ratings
133
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Factory GirlRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Green ZoneRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.5
FameRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0