Movies
Ratings
63
LooperRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0