Movies
Ratings
476
Running ManRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
The Ghost WriterRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.0