Movies
Ratings
384
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
SignsRated ★ 0.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.5
MudRated ★ 1.5