Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0