Titles you rated
Despicable MeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0