Titles you rated
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0