Movies
Ratings
768
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
A Confucian ConfusionRated ★ 2.5
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 3.0
HiddenRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5