Series
Ratings
45
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 5.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0