Titles you rated
The OutlawsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0