Series
Ratings
45
ChernobylRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
RewindRated ★ 5.0
The Perfect InsiderRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0