Movies
Ratings
278
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 1.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5- Little Big SoldierRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 1.5