Movies
Ratings
19
The CollectionRated ★ 5.0
HuskRated ★ 4.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0