Titles you rated
MirandaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0