Titles you rated
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Bad President - All My Sh*tRated ★ 2.0
Kapture: FlukeRated ★ 3.0
FirebaseRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Red DawnRated ★ 1.5
The OutpostRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 1.0
GreyhoundRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Four FeathersRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0